Домкрат підкатний гідравлічний низькопрофільний 3 т. (H: 130-465 ММ) YATO YT-17211

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДОМКРАТ ГИДРАВЛИЧЕСКИЙ ПОДКАТНОЙ YATO 3 Т 130-465 ММ
Домкрат YATO YT-1721 призначений для підіймання автомобілів та ін. вантажів під час виконання ремонтних і монтажних робіт. Компактний і зручний в експлуатації, обладнаний ручкою. Характерна особливість — його низька початкова висота, так що Ви можете рухати домкрат під кожен автомобіль, особливо підходять для низьких спортивних автомобілів.
Гідравлічний циліндр розташований горизонтально та має вбудований регулювальний клапан, важіль керування підіймача.
- Висота макс: 457 мм.
- Висота мін.: 89 мм.
- Вантажопідіймальність: 2500 кг.
- Вага: 36 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Висота підйому | 465 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вантажопідйомність | 3 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 36 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте

